Respawn.pl

DEEZ NUTS bez awansu do Razer Rising Stars

Autor: Sergiusz Lelakowski

DEEZ NUTS przegrywa z z Recursive w półfinale czwartych kwalifikacji do europejskiej dywizji Razer Rising Stars.

Polacy którzy pokonali w ćwierćfinale ukraińskie eXplosive 16 do 10 w meczu decydującym o awansie musieli uznać wyższość swoich przeciwników z Szwecji. Pojedynek odbył się na mapie de_mirage. DEEZ NUTS rozpoczęło po stronie terrorystów i po połówce Polacy mogli być zdecydowanie zadowoleni z wyniku ponieważ po teoretycznie trudniejszej stronie zdobyli aż 7 rund. Niestety po zamianie stron okazało się, że gracze Recursive potrafią po stronie terrorystów zagrać jeszcze lepiej i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 16 do 12 dla Szwedów.

Co ciekawe, graczem z największą liczbą zabójstw i najlepszym stosunkiem zabić do śmierci był stand-in DEEZ NUTS. Michał “snatchie” Rudzki który zastąpił Michała “bck” Lisa robił co w jego mocy by przechylić szale zwycięstwa na stronę swojego zespołu i zdobył aż 31 fragów przy zaledwie 16 śmierciach.

Pełne statystyki Polaków poniżej:

DEEZ NUTS Zabicia Śmierci Bilans
Michał “snatchie” Rudzki (stand in) 31 16 +15
Mateusz “matty” Kołodziejczyk 23 17 +6
Michał “michi” Majkowski 18 23 -5
Mateusz “jrz” Jarosz 14 20 -6
Emil “emems” Car 12 21 -9

Były to już ostatnie kwalifikacje do europejskiej dywizji Razer Rising Stars i w lidze tej zobaczymy dwa polskie zespoły, Team Refuse oraz CSGOLounge.

Emil “emems” Car zapowiedział nam, że drużyna planuje kontynuować grę w swoim stałym składzie i będziemy mogli jeszcze ich zobaczyć w akcji w zbliżających się turniejach.