Respawn.pl

dev1ce miał wypadek? Dziwny wpis Astralis

Autor: chiken
Astralis, device

Czy Dev1ce miał wypadek i potrzebuje pomocy? Tak wynika z Tweeta opublikowanego przez Astralis. Czy duńska organizacja padła ofiarą włamania?

Każdy, kto obserwuje profil Astralis na Twitterze (czy tam X-ie), mógł nad ranem doznać niemałego szoku. Duńska organizacja opublikowała wpis, w którym poinformowała że jej snajper, Dev1ce, miał poważny wypadek i potrzebuje pomocy.

Włamanie na konto Astralis?

W dalszej części wpisu możemy przeczytać, że fani mogą pomóc rodzinie Duńczyka poprzez wpłatę pieniędzy. Niepokojący jest jednak fakt, że podane zostały dwa adresy do wpłaty kryptowalut. W dodatku ktoś wyłączył komentarze, więc wszystko wskazuje na to, że Astralis padło ofiarą włamania na swoje twitterowe konto.

Brak opisu.

Brak opisu.

Na reakcję środowiska nie trzeba było długo czekać. Wśród osób, które ostrzegają przed wpłatami jest DonHaci, który poinformował, że konto Astralis zostało zhackowane.

Aktualizacja

Wszystko wskazuje na to, że duńska organizacja odzyskała już dostęp do swojego konta. Na jej profilu pojawił się wpis informujący, że ze snajperem Astralis wszystko jest w porządku.