Respawn.pl

Strona główna » DEVIL przechodzi z LDLC White do EnVyUs

DEVIL przechodzi z LDLC White do EnVyUs

Autor: Sergiusz Lelakowski

Kolejny gotówkowy transfer na profesjonalnej scenie CS:GO. EnVyUs postanowiło wykupić za nieujawnioną kwotę Timothee “DEVIL” Demolon’a z LDLC White. Młody francuz zastąpi w składzie Fabiena “Kioshima” Fiey’a.

Urodzony w 1994 roku “DEVIL” od marca zeszłego roku występował w barwach LDLC White i był jedną z wyróżniających postaci w drużynie. Wraz ze swoimi kolegami zwyciężył w takich turniejach jak “ASUS ROG CS:GO Assembly Winter 2016” czy “Underdogs Season 1”. Nathan “NBK” Schmitt tak mówi o swoim nowym koledze z zespołu:

“DEVIL jest bardzo wszechstronny i pracowitym zawodnikiem co udowodnił swoimi występami w LDLC White. Wierzę w to, że udowodni swoją wartość w najbliższej przyszłości. Dołączenie nowego zawodnika do składu zawsze jest ekscytujące i jestem pewien, że tak długo jak będziemy zangażowani w grę będziemy wstanie osiągnąć sukcesy. Zarówno ja jak i drużyna ufamy mu całkowicie i niemożemy się doczekać wspólnej pracy”

Z oficjalnego komunikatu na stronie EnVyUs dowiadujemy się, że organizacja nie zrywa umowy z “Kioshimą” i będzie wykonywać jej założenia aż do momentu znalezienia przez francuza nowego zespołu w którym będzie chciał występować lub przywrócenia go do składu. Oznacza to, że zawodnik został przeniesiony niejako do rezerw lecz z oświadczenia które opublikował Fiey na twitterze wynika, że nie zamierza godzić się z taką rolą i opuszcza drużynę. Przyznaje, że atmosfera w zespole nie była najlepsza i to miało wpływ na jego gorszą formę w ostatnich miesiącach. “Kioshima” zapewnia, że nie zamierza kończyć kariery i wróci silniejszy niż kiedykolwiek

kioshima twitter

Aktualny skład EnVyUs:

  • Nathan “NBK” Schmitt
  • Vincent “Happy” Schopenhauer
  • Kenny “kennyS” Schrub
  • Dan “apEX” Madesclaire
  • Timothée “DEVIL” Démolon
  • Mathieu “Maniac” Quiquerez – trener