Respawn.pl

devils.one kontra NiP w ramach ESL Pro League

Autor: Paulina Szymak

Kolejny dzień zmagań devils.one w ramach ESL Pro League Seasone 9. Tym razem Polacy podejmą szwedzką drużynę Ninjas in Pyjamas.

Za nami pierwszy dzień zmagań grupy B w ramach ESL Pro League Season 9. Wczorajsze spotkanie diabłów nie zakończyło się tak, jakby oczekiwali tego polscy fani. Drużyna “TaZa” musiała uznać wyższość FaZe, którzy wygrali 2:0, na mapach de_Train oraz de_Dust2, oddając przy tym zaledwie dziesięć punktów. Przypominamy, że omawiany turniej ogrywany jest w nowym formacie, gdzie każda z drużyn z grupy musi zagrać z każdą.

Dziś kolejny pojedynek Polaków, tym razem starcie z ekipą Ninjas in Pyjamas. Nie będzie to łatwa walka, gdyż szwedzka drużyna obecnie plasująca się na 8. miejscu według rankingu HLTV, wygrała dotychczasowe starcie z Heroic w ESL Pro League, tym sam zgarniając trzy punkty. Ostatnią przeszkodą na drodze devils.one będzie wspominany wcześniej Heroic, który rozgrywa dziś również mecz z FaZe.

Spotkanie devils.one kontra Nijas in Pyjamas, wraz z polskim komenatarzem obejrzeć można na oficjalnym twitchu ESL.TV Polska już o godzinie 22:00.

Ostatni mecz devils.one w ramach ESL Pro League:

  • 18 kwietnia – 22:00 – devils.one vs Heroic