Respawn.pl

Strona główna » DH Open Leipzig 2016 – grupy ujawnione

DH Open Leipzig 2016 – grupy ujawnione

Autor: Sergiusz Lelakowski

DreamHack, ogłosił rozlosowanie ośmiu rywalizujących drużyn do dwóch grup na DreamHack ZOWIE Open Leipzig, który rozpocznie się już 22 stycznia.

DreamHack Open 2016 to seria turniejów, które odbędą się w Europie oraz po raz pierwszy na terenie Ameryki Północnej. Każdy z nich ma identyczną pulę nagród w wysokości 100,000$ oraz takie same zasady rozgrywki. Pierwszym przystankiem jest DreamHack Open Leipzig, mający miejsce w Niemczech, Leipzig Trade Fair.

W grupie A pojawią się takie drużyny jak: Na`Vi, Luminosity, które ostatnio wszystkich zachwyca swoją formą,  G2 oraz SK Gaming. Naszą reprezentację Virtus.pro razem z mousesports, dignitas oraz zespołem Question Mark zobaczmy w drugim gronie. Polscy zawodnicy mają duży orzech do zgryzienia. Na tym poziomie, rywalizacja będzie niewątpliwie bardzo zacięta.

Jak to będzie wyglądać? W fazie grupowej spotkamy się z metodą podwójnej eliminacji. System best-of-one zostanie wykorzystany w meczach inicjacyjnych turnieju, później metodą best-of three drużyny przejdą do spotkań decydujących o dostaniu się do fazy play-off. Metodę zobaczymy również w samych półfinałach i wielkim finale wydarzenia.

Grupa AGrupa B
[flag cis]Natus Vincere[/flag][flag dk]Question Mark[/flag]
[flag br]Luminosity[/flag][flag pl]Virtus.pro[/flag]
[flag eu]G2[/flag][flag de]mousesports[/flag]
[flag dk]SK[/flag][flag dk]dignitas[/flag]

Zbliżające się mecze DreamHack Open Leipzig:

Piątek, 22 stycznia 2016:

12:00 Natus Vincere vs SK Gaming
12:00 Luminosity vs G2
13:30 Question Mark vs dignitas
13:30 Virtus.pro vs mousesports