Respawn.pl

Dla kogo bilet na samolot, dla kogo wielki finał? Czas na półfinały BLAST Premier Fall Finals!

Autor: Maks Bartosik

Jesienne finały BLAST Premier zbliżają się nieubłaganie ku końcowi. Dzisiaj czekają nas dwa półfinały, które wyłonią uczestników niedzielnego wielkiego finału!

Wczorajsze ćwierćfinały BLAST Premier Fall Finals 2023 przyniosły wiele emocji. Z turniejem pożegnały się drużyny Heroic i Natus Vincere, które odpadły kolejno z Cloud 9 i Complexity. Dzisiaj natomiast poznamy dwóch finalistów, którzy już w niedzielę powalczą o końcowy triumf.

15:30 Cloud 9 – Vitality

Zmagania półfinałowe podczas BLAST Premier Fall Finals 2023 rozpoczniemy od zapowiadającego się niezwykle ciekawie starcia pomiędzy Cloud 9 i Vitality. Rosjanie wczoraj bez większych trudności ograli duńskie Heroic 2:0 czym zapewnili sobie miejsce w półfinale. Natomiast Vitality wczoraj miało dzień wolny, a to wszystko dzięki bezpośredniemu awansowi do półfinału po dwóch wygranych meczach w grupie. Początek tego spotkania zaplanowany jest na 15:30.

18:30 FaZe – Complexity

W drugim półfinale natomiast FaZe trenowane przez NEO zmierzy się z Complexity, które wczoraj wyeliminowało Natus Vincere. Europejska formacja podobnie jak Vitality miała wczoraj przerwę, a to ze względu na kontynuację swojej genialnej serii zwycięstw, także w fazie grupowej. Początek meczu zaplanowany jest na 18:30.

Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Final ponownie zostały marki logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania Counter-Strike 2 najlepszych drużyn świata. Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego, a przygotuje ją niezawodny zespół GX_Studio. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier Fall Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!