Respawn.pl

Dla kogo play-offy, a dla kogo bilet do domu? Pora na decydujące mecze fazy grupowej IEM Cologne 2023!

Autor: Maks Bartosik
ESL One Cologne

IEM Cologne 2023 powoli wkracza w decydującą fazę, ale najpierw musimy poznać ostatnich uczestników fazy play-off! A tych wyłonią dzisiejsze mecze, które zwieńczą fazę grupową IEM Cologne 2023!

Wtorek z IEM Cologne 2023 rozpoczniemy tak samo jak poniedziałek – o 12:30. Na start FaZe podejmie Natus Vincere w meczu o pozostanie w turnieju. Równocześnie Siuhy i spółka z MOUZ zmierzą się z Astralis, a stawka tego meczu jest identyczna jak w przypadku NAVIFaZe.

O 16:00 poznamy dwie drużyny, które zagrają kolejno w ćwierćfinale i w półfinale. Najpierw Cloud9 podejmie GamerLegion w meczu decydującym o tym, kto awansuje do 1/4 finału, a kto pojedzie do domu. W tym samym czasie Vitality podejmie w finale górnej drabinki grupy B G2, a stawką tego spotkania będzie to, która z tych drużyn play-offy zacznie od półfinałów, a która od ćwierćfinałów.

SKORZYSTAJ Z BONUSU 800 PLN: Obstawiaj mecze CS:GO na IEM Cologne 2023 ze specjalnym bonusem wynoszącym nawet 800 w BetX!

I na koniec dnia czekają nas dwa kolejne ciekawe spotkania, przy czym na razie znamy uczestników tylko jednego z nich. O 19:30 ENCE podejmie Heroic w ramach finału górnej drabinki grupy A i tak samo jak w przypadku meczu G2Vitality, wynik tego spotkania zadecyduje o tym, która drużyna zagra w półfinale, a która w ćwierćfinale.

Na tę samą godzinę zaplanowany jest także finał dolnej drabinki grupy B, w którym zmierzą się wygrani meczów MOUZAstralis i NAVIFaZe.

Harmonogram ostatniego dnia fazy grupowej IEM Cologne 2023:

  • 12:30 FaZe – Natus Vincere
  • 12:30 MOUZ – Astralis
  • 16:00 Cloud9 – GamerLegion
  • 16:00 Vitality – G2
  • 19:30 ENCE – Heroic
  • 19:30 MOUZ/Astralis – NAVI/FaZe

Wybrane spotkania z Intel Extreme Masters Cologne 2023 wraz z polskim komentarzem będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale ESL Polska na Twitchu.