Respawn.pl

Do CS:GO trafi nowy tryb?

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Cisza przed burzą? Do CS:GO według najnowszych przecieków zbliża się spora aktualizacja, która może przynieś sporo nowości, w tym nowy tryb lub operację.

CS:GO w ostatnim czasie zbiera sporą krytykę od pewnej grupy graczy, która oczekuje zmian. Najnowsze doniesienia mówią, że już niedługo do gry trafią nowe rzeczy, w tym bardzo możliwe nowy tryb, znanym nam ze serwerów społeczności.

Nowy tryb?

Zacznijmy jednak od początku, czyli od dziwnych wpisów wyłącznie z emotikoną na oficjalnym profilu CS:GO na Twitterze. Wykasowane już wpisy miały bowiem fale i rekina, co może sugerować nadchodzący nowy tryb surfowania.  To jednak były tylko i wyłącznie spekulacje, dopóki śledczy, którzy badają kody gry, nie znaleźli mapy surf_beginner i jednego gracza, najprawdopodobniej dewelopera, testującego planszę.

Co ważne to nie tylko jedyna poszlaka, która sugeruje nadchodząca aktualizację do CS:GO. W weekend niektóre z map otrzymały kompatybilną wersję w warsztacie, jednak nie zmieniono na nich praktycznie nic. Oprócz tego ubiegłej nocy aktualizację otrzymała “ukryta aplikacja”, którą zaktualizowano w tym samym czasie co serwery CS:GO.

Przeczytaj więcej – Kapsuła Naklejek Społeczności 2021 – Aktualizacja CS:GO 10.09.2021

Najprawdopodobniej nowa aktualizacja do CS:GO zawita w nocy z czwartku na piątek. Najczęściej to właśnie wtedy Valve wypuszcza aktualizację, ze względu na najmniejszą liczbę graczy na serwerach. Niewykluczone, że wraz z nowym trybem do gry trafi przykładowo nowa skrzynia czy operacja. Warto przypomnieć, że późnym wieczorem 3 grudnia ubiegłego roku do tytułu od Valve zawitała ostatnia operacja Broken Fang, w której doczekaliśmy się trybu retake.