Respawn.pl

DOBRY&GAMING powraca na zamknięte kwalifikacje do PLE; W składzie między innymi MICHU i Innocent

Autor: Michał Maćkowski

Już w ten weekend odbędą się zamknięte kwalifikacje do dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Wśród uczestników znalazł się zespół DOBRY&GAMING w składzie z Innocent oraz MICHU.

Starsi fani CS:GO w Polsce na pewno będą kojarzyć nazwę DOBRY&GAMING, która tak naprawdę powstała w 2013 roku. Wtedy w składzie oglądać mogliśmy między innymi Jacka “Minise” Jeziaka czy Bartosza “Hypera” Wolnego. Tak o to od tej pory zawodnicy często wracali do tej nazwy, kiedy nie posiadali organizacji. Po siedmiu latach nieobecności DOBRY&GAMING powraca na scenę.

DOBRY&GAMING reaktywacja! W składzie MICHU, Innocent oraz Szpero

Polska Liga Esportowa ogłosiła wczoraj listę drużyn, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie do zamkniętych kwalifikacji do dywizji mistrzowskiej. Na liście uczestników znalazł się zespół pod nazwą DOBRY&GAMING. Drużyna o takiej samej nazwie nie była widoczna od 2016 roku, odkąd ówczesny skład dołączył do Team Kinguin.

Po siedmiu latach DOBRY&GAMING powraca w nieco podobnym składzie, jaki mieliśmy okazję podziwiać w 2016 roku. Ponownie w akcji pod tą nazwą oglądać będziemy mogli Michała “MICHU” Müllera, Pawła “Innocenta” Mocka oraz Grzegorza “Szpero” Dziamałka. Do doświadczonej trójki dołączyli tym razem dwaj byli zawodnicy Ungentium – Mateusz “m4tthi” Szambelan oraz Wojciech “Prism” Zięba.

Zamknięte kwalifikacje do PLE już w ten weekend

Walka o dywizję mistrzowską Polskiej Ligi Esportowej rozpocznie się już w ten weekend. Łącznie w akcji zobaczymy osiem zespołów, z czego cztery formacje wywalczyły miejsca w otwartych kwalifikacjach. Z DOBRY&GAMING o awans powalczą takie ekipy jak między innymi: Singularity czy LODIS.

Lista uczestników zamkniętych kwalifikacji Polskiej Ligi Esportowe Dywizji Mistrzowskiej

Zwycięzcy otwartych kwalifikacji
KIRIGAKURE WOLFTEAMGUYS PAJONK WISŁA PŁOCK
Zaproszone drużyny
DOBRY&GAMING GGP CLAN SINGULARITY LODIS