Respawn.pl

Dodatkowe nagrody za tryb Draft w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik

W FIFA Ultimate Team pojawiła się nowa grupa wyzwań związana z trybem FUT Draft. Przez następnych kilka dni za rozgrywanie meczów w tym trybie będziemy otrzymywać dodatkowe nagrody!

Trwający aktualnie event Winter Wildcards codziennie przynosi nam ciekawy content. Jednym z jego elementów są nowe grupy wyzwań, w których otrzymujemy atrakcyjne nagrody za rozgrywanie meczów w różnych trybach. Dzisiaj o godzinie 19:00 pojawiła się kolejna, tym razem związana z trybem FUT Draft.

Cała zabawa polega dosłownie na wygrywaniu meczów w drafcie. W SBC pojawiły się nawet wyzwania, w których niskim kosztem możemy zdobyć żeton wstępu.  Żeton można otrzymać także za rozegranie jednego meczu w dowolnym trybie w FUT.

Nagrody za rozgrywanie meczów

Za rozegranie jednego meczu w FUT Draft otrzymamy żeton zimowej wymiany, a za rozegranie dwóch kartę Ones To Watch Nico Shlotterbecka. Z kolei za czwarty i szósty mecz czekają na nas kolejno Ben Godfrey w wersji buntownik i Ole Gunnar Solskjer w wersji FUT Hero. Za 10 rozegrany mecz do naszego klubu trafi karta Poza pozycją Hamariego Traore.

Nagrody za wygrywanie meczów

Nagrody czekają na nas nie tylko za samo rozgrywanie meczów w FUT Draft, ale też i za ich wygrywanie. Przykładowo za wygranie jednego meczu zdobędziemy paczkę 5 piłkarzy 80+, a za wygranie 20 meczów Draft Online paczkę 5 piłkarzy 84+. Pełną rozpiskę nagród znajdziecie poniżej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby

Fot. Kartomania

Na zdobycie wszystkich nagród mamy sporo czasu, bo aż 13 dni.