Respawn.pl

Dołącz do klubu esportowego BetX

Autor: Krzysztof Sarna

Czymże byłoby zwykłe obstawianie kuponów bez żadnych gratyfikacji? Zapewne niczym pasjonującym, ale nie chcemy i nie musimy się nad tym zastanawiać! Nasz partner strategiczny, BetX postanowił zrzeszyć wszystkich najaktywniejszych graczy esportowych i stworzyć tym samym klub esportowy. Sprawdźcie z nami, z czym to się je!

BetX się nie zatrzymuje

Dopiero co wspominaliśmy o nowej funkcji na BetX, a mianowicie możliwości analizowania spotkań i przeglądania statystyk na samej stronie bukmachera. Nasz partner jednak się nie zatrzymuje i wykonuje kolejny krok, by jeszcze bardziej dogodzić esportowej społeczności. Klub esportowy brzmi naprawdę pasjonująco, a przecież jeszcze nie zajrzeliśmy, o co tak naprawdę chodzi. Przyjrzymy się zatem, co tak naprawdę oferuje owa inicjatywa.

Oferta skierowana jest na dobrą sprawę do każdego, ale szczególnie do tych, którzy typują dużo i co ważne – trafiają swoimi typami najcelniej. Klub esportowy oferuje freebet w zamian za przekroczenie progu obrotu. W przypadku, gdyby poszło coś nie tak, wówczas wróci do nas część stawek. 

Zagraj z bonusem powitalnym od BetX

Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie konta na BetX, to świetnie się składa! Nasz partner nieustannie jest otwarty na nowych graczy, a zwłaszcza na tych, przed którymi jest posłanie pierwszego kuponu. W przypadku gdy ten okaże się przegrany, to otrzymacie zwrot 25% postawionych środków w gotówce. To jednak dopiero pierwszy z trzech kroków, dzięki którym możecie zgarnąć na powitanie nawet 675 PLN na obstawianie spotkań esportowych! Wystarczy bowiem, że przy rejestracji wpiszecie kod – RESPAWN lub klikniecie w poniższy banner, aby dowiedzieć się więcej!

baner betx,Jakie są warunki promocji?

Jeśli chodzi o warunki uczestnictwa w klubie esportowym, to mamy ich cztery, chociaż na stronie wyróżnionych jest sześć, ale to już bardziej informacje. Po pierwsze obrót, a wymagane jest w tym przypadku minimum 500 PLN. Po drugie kurs ogólny kuponu musi wynosić minimum 2.00, a do tego powinien on zawierać chociażby dwa zdarzenia (AKO2). Do tego na owym kuponie ważne jest, by wydarzenia pochodziły z oferty esportowej, prematch bądź/lub na żywo.

Pod kątem samego czasu trwania promocji, to nie jest on ograniczony. Klub esportowy BetX wystartował 10 maja o godzinie 12:00. To, co z pewnością najbardziej interesuje graczy to oczywiście nagrody. Nasz partner jako gratyfikacje przewidział nawet 300 PLN we freebetach oraz 300 PLN w gotówce.

Rozliczenie zwrotu przypada każdorazowo na środę, tak więc do promocji wliczane są kupony zagrane maksymalnie do wtorku do godziny 23:59.  

Wszystkie szczegóły wraz z regulaminem dotyczącym kampanii znajdziecie klikając poniższy banner. 

Baner Web 1340x264 1Oferta skierowana jest tylko dla osób pełnoletnich. W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi BetX, z siedzibą w Bielsko-Biała przy ul. Stefana Batorego 5 (KRS 0000623608). Polski legalny bukmacher otrzymał zezwolenie w 2020 roku. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek.

Materiał powstał przy współpracy z BetX, legalnym polskim bukmacherem i partnerem serwisu Respawn.pl.