Respawn.pl

Dołącz do drużyny Izaka i pojedź na międzynarodowy turniej do Szwecji!

Autor: Sergiusz Lelakowski

Sensacja! Piotr “Izak” Skowyrski wznawia karierę “profesjonalnego” gracza! Jak każdy zawodnik potrzebuje on jednak odpowiedniej drużyny i to właśnie wśród swoich widzów wybierze czterech kompanów, z którymi pojedzie na bootcamp do Barcelony, a następnie na międzynarodowy turniej CS:GO do Szwecji.

 

Oprócz Izaka swoje drużyny kompletuje siedmiu innych influencerów z całego świata, w tym między innymi takie gwiazdy CS:GO jak Mikail “Maikelele” Bill, Chad “SPUNJ” Burchill czy Eric “adreN” Hoag.

Czterech szczęśliwców którzy dołączą do drużyny Izaka oprócz samych wyjazdów otrzymają laptopa gaminigowego ROG GX800VH o wartości około 15 000 złotych!

Bootcamp w Barcelonie odbędzie się w dniach 5-8 grudnia tego roku. Na miejscu oprócz przygotowania taktycznego z pewnością znajdzie się również czas na zwiedzanie oraz integrację.

Turniej w Szwecji rozpocznie się 4 stycznia i potrwa cztery dni. Koszty związane z oboma wyjazdami pokrywają sponsorzy, Intel oraz Republic of Gamers.

Aby wziąć udział w przesłuchaniu musicie mieć ukończone 18 lat oraz rangę “Global Elite” lub poziom 10 na Faceit. Castingi rozpoczną się już dziś i potrwają zaledwie dwa dni. Wszystko będzie się odbywać na streamie a zapisać możecie się TUTAJ!

Więcej informacji znajdziecie na tym filmie Izaka