Respawn.pl

Domination League: Wisła Kraków i PACT z bilansem 2-2, wszystko wyjaśni się niebawem

Autor: Krzysztof Sarna
PACT - lunatic

Za nami niedzielne zmagania kolejnej kolejki drugiego sezonu Domination League. Wisła All iN! Games Kraków przedłużyła swój żywot po zwycięstwie z KOVĄ. MAD DOG’S PACT natomiast przegrało, przez co obie te ekipy mają bilans 2-2.

Wisła All iN! Games Kraków stanęła dziś na wysokości zadania i wygrała z KOVĄ. Spotkanie drużyn z bilansem 1-2 w drugim sezonie Domination League rozpoczęło się od Nuke’a. Tę mapę chcieli grać Finowie i najwyraźniej nie bez powodu, bo to na niej przyszło im triumfować. Co by jednak nie mówić, swoją szansę na zwycięstwo miała Biała Gwiazda, która po pierwszej połowie prowadziła 10:5. Później jednak wszystko się posypało, bo podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego przegrali jedenaście odsłon z rzędu. Najwyraźniej taki obrót spraw musiał poddenerwować, a jednocześnie zmotywować zespół z Polski, który przejechał się po oponencie na Overpassie górując 16:2, a następnie na Ancient’cie do dziewięciu. Dzięki tej wiktorii organizacja z Krakowa ma bilans 2-2 i rozegra decydujący mecz o awans do fazy pucharowej.

Myśli o awansie do play-offów pozostaną z MAD DOG’S PACT na dłużej. Kacper “darko” Ściera i spółka przegrali dziś z lepiej notowanym Young Ninjas. Formacja z Polski nie poradziła sobie na podyktowanym przez siebie Vertigo, na którym przegrała do jedenastu. Podopieczni Vincenta “vinSa” Jozefiaka z pewnością żałują Inferno, bo na nim mieli nawet sześć oczek zaliczki (12:6), czy też trzy punkty meczowe (15:12), ale ich nie wykorzystali, co przełożyło się na dogrywkę. W niej jeszcze walczyli, ale to napędzone dodatkowymi siłami Young Ninjas zwyciężyło 19:17.