Respawn.pl

“DOMÓWKA GADAJĄ O ESPORCIE” W GAMEHUB!

Autor: Michał Maćkowski
GADAJĄ O ESPORCIE W GAMEHUB

Już w tę sobotę (14.10) przy współpracy Polskiej Ligi Esportowej z redakcją Gadają o Esporcie zostanie zorganizowany kolejny zlot fanów ich podcastu. Tym razem z uwagi na jesienną aurę, miejscem spotkania fanów esportu będzie Superbet & PLE GameHub.

Spotkaj Gadają o Esporcie w GameHub

GameHub jest unikalnym miejscem znajdującym się na Al. Jerozolimskich 33, w którym fani mogą łączyć pasję do sportu tradycyjnego oraz esportu. W GameHub znajduje się 10 nowoczesnych komputerów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt gamingowy, 5 konsol najnowszej generacji PS5 oraz kompletny sprzęt do Simracingu. Co jednak najważniejsze, Gamehub jest jedynym lokalem w Warszawie, który oferuje granie całkowicie za darmo, bez opłat za wejście, rejestrację, czy użytkowanie komputerów.

Redakcja Gadają o Esporcie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów i wbrew wszelkim zarzutom, obiecana “domówka” staje się faktem! Wspólne granie, panele dyskusyjne i nocne polaków rozmowy. To wszystko czeka każdego, kto pojawi się w najbliższą sobotę w GameHub Dawid “Dejf”  Wawryk, współtwórca podcastu Gadają o Esporcie. 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 w GameHub. Na miejscu będzie strefa watchparty oraz mini-turniej 1vs1 League of Legends. Organizatorzy zapowiedzieli również, że dojdzie do nagrania odcinka na żywo wraz ze społecznością, która zgromadzi się na miejscu. To jednak nie wszystkie atrakcje czekające na fanów podcastu. Więcej zostanie przekazane dopiero po przybyciu do lokalu.

Wszystkie wydarzenia w GameHub w październiku:

  • 13 października – Turniej Mortal Kombat 1 oraz Multiversum
  • 14 października – Zlot fanów podcastu Gadają o Esporcie
  • 16 października – Watchparty 1. kolejki PGE Dywizji Mistrzowskiej PLE
  • 27 października – Nocne granie w Heroes 3
  • 28 października – El Classico w GameHub