Respawn.pl

Donald Tusk porównany do Nitrozyniaka; Temat bana na Youtube polskiego influencera pojawił się w Sejmie

Autor: Michał Maćkowski

Tego wątku nikt się nie spodziewał w takim miejscu! Ostatnia dożywotnia blokada nałożona na Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego dotarła nawet do polskiego Sejmu, gdzie Donald Tusk został porównany właśnie do właściciela marki 7MORE7.

Dożywotnia blokada Sergiusza “Nitrozyniaka” Górskiego szerokim echem odbijała się w polskim Internecie i dotarła do ogromnej liczby osób, jednak mało kto się spodziewał, że w ten wątek zostaną wplątani także politycy, w tym Donald Tusk.. Dzisiaj jednak ostatnie wydarzenia związane właśnie z Nitrozyniak zostały przytoczone na sali polskiego Sejmu przez posła Łukasza Mejzę.

Ban Nitrozyniaka trafił do polskiego sejmu

Na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu pojawił się niespodziewanie temat polskiego influencera. Sergiusz “Nitrozyniak” Górski otrzymał dożywotnią blokadę w serwisie Youtube. Ten temat postanowił w swojej wypowiedzi wykorzystać poseł – Łukasz Mejza, który porównał Donald Tuska do Nitrozyniaka. W wypowiedzi posła możemy usłyszeć, że Sergiusz budował swoją popularność w Internecie na nienawiści i konfliktach z innymi  – tu cytat “równie patologicznymi twórcami pokroju lewaczki Mai Staśko”.

Będę domagał się całkowitego usunięcia siewców nienawiści jak Nitro

Poseł Łukasz Mejza postanowił wykorzystać blokadę Nitrozyniaka i porównać ją do polityki, mówiąc – “zbanujmy też tych, którzy dziś jego metodami (czyt. Nitrozyniak) próbują zdobyć popularność w polityce”. Tutaj poseł postanowił wymienić takie osoby jak – Jaś Kapela czy posłankę Klaudię Jachirę. To jednak nie koniec, bowiem polityk powiedział także, że Nitrozyniak ma swojego brata bliźniaka w polityce i mowa tutaj o Donaldzie Tusku.

Jutro śmieszne rozmowy telefoniczne z Donald Tusk na kanale PO

Wypowiedź posła udostępnił na swoim profilu na Twitterze SA WARDEGA, gdzie na ten temat wypowiedział się także Nitrozyniak. Sergiusz w swoim stylu odpowiedział na materiał i dodał także, że nie jest najświętszy na świecie, ale robieniae z niego wroga publicznego numer jeden to jakiś dziwny trend.

Pełny wpis ze wszystkimi komentarzami możecie zobaczyć tutaj.