Respawn.pl

“Donk nerf” – nowa aktualizacja CS2 wywołała poruszenie w community!

Autor: Maks Bartosik
Aktualizacja CS2

Nocna aktualizacja CS2 wywołała w sieci lawinę komentarzy. Jak społeczność gry i profesjonalni gracze oceniają zmiany wprowadzone przez Valve?

W nocy w grze pojawiła się potężna aktualizacja, która wprowadziła masę poprawek. Jedną z nich jest znerfienie “peeker’s advantage”, czyli opcji powodującej, że to wychylający ma minimalną przewagę nad przeciwnikiem. To właśnie ta zmiana wywołała największe poruszenie pośród poprawek dotyczących samego gameplayu. Wielu określa tę zmianę jako specjalnie stworzoną przeciw Donkowi. Otrzymała nawet swoją nazwę- Donk nerf.

Spora część graczy uważa dzisiejszy update za dobry. Wśród nich jest Broky, który wprost napisał – “Dobra robota!”

Aktualizacja CS2 – gracze pod wrażeniem nowych skinów

Graczom spodobały się także nowe skiny dostępne w skrzynce Kilowattu, a zwłaszcza jeden z nich. Mowa o AWP Chrome Cannon, która jest jednym z najdroższych skinów w nowej skrzynce. Zresztą, wiele mówi reakcja Łukasza “Hermes” Pożyczka, który trafił ją jako jeden z pierwszych na świecie:

Zresztą nie tylko AWP Chrome Cannon zrobiła wrażenie na graczach. Nowy skin do Ak-47 również wygląda niesamowicie:

Niektórzy postanowili też sprawdzić, co do gry wnosi nowy update z naklejkami. Trzeba przyznać, że kreatywność graczy nie ma granic.

Jednak najbardziej z nowej aktualizacji ucieszył się prowadzący profil Zeus Skins 2.0 na Twitterze. Po latach oczekiwania w końcu doczekał się skinów do Zeusa.

Co zresztą zauważył oficjalny profil Counter-Strike:

Oczywiście nie mogło zabraknąć negatywnych komentarzy, w tym autorstwa Lobanjicy. No temu to już chyba nie da się dogodzić. Chociaż też trzeba przyznać, że przynajmniej same zmiany które wniosła aktualizacja CS2 oceni dopiero jak zagra…