Respawn.pl

DreamHack Masters Malmö: Virtus.pro rozbite przez Na`Vi

Autor: Patryk Głowacki

Nieudany start Virtus.pro w DreamHack Masters Malmö. Polska formacja zaskakująco łatwo uległa w starciu z Natus Vincere.

Od samego początku spotkania to Na`Vi narzuciło rytm gry, bardzo pewnie radząc sobie po stronie terrorystów. Polacy mieli poważne problemy z kryciem bombsite’ów, przez co wynik uciekał im do coraz bardziej nieprzyjemnych rozmiarów (1:7). Tylko w pojedynczych momentach VP stawiało opór przeciwnikowi, który jednak pewnie wygrał pierwszą połowę (4:11). Po zmianie stron dominacja Danylo “Zeusa” Teslenko i spółki nie ulegała wątpliwości, dlatego zespół z regionu CIS odniósł łatwą wygraną. Oznacza to, że “virtusi” zagrają jeszcze dziś mecz o pozostanie w turnieju.

Virtus.pro – Natus Vincere 4:16 – inferno

Drugie spotkanie, które miało rozpocząć się o 14:30, zaczęło się jednak dużo później. Gdy jednak w końcu doszło do pojedynku Cloud9 z North, przez długi czas drużyny prowadziły zaciętą rywalizację. Po wyrównanej pierwszej połowie, North wzięło sprawy w swoje ręce, całkowicie dominując Amerykanów, co dało Duńczykom zwycięstwo.

Cloud9 – North 10:16 – inferno

Wszystkie wyniki, odnośniki do streamów oraz wszelkie inne informacje dotyczące DreamHacka Masters Malmö znajdziecie w specjalnie przygotowanym przez nas Vademecum.