Respawn.pl

DreamHack Masters powraca do Malmö!

Autor: Kamil Kowala

DreamHack ogłosił, że drugie zawody z serii Masters w tym roku odbędą się w szwedzkim Malmö. Turniej powraca do tej miejscowości po raz trzeci, a 16 drużyn tych zaproszonych, jak i wyłonionych z kwalifikacji powalczy o 250 000$. 

To właśnie w Malmö w 2016 roku odbyła się pierwsza edycja DreamHack Masters. Po przerwie w 2018 roku, gdzie zawody zorganizowane były w Sztokholmie oraz Marsylii rozgrywki powracają tam, skąd pochodzą.

Turniej podzielony będzie na dwa etapy. Zarówno faza grupowa, jak i play-off odbędą się z publiką, a to za sprawą tego, iż cały event będzie częścią Malmö Game Week. Fani ze Szwecji i nie tylko będą mieli zaszczyt oglądać zmagania najlepszych drużyn świata w dniach 4-6 października w Malmö Arena.

Na ten moment nieznane są szczegóły odnośnie do kwalifikacji do zawodów, aczkolwiek mają one zostać podane w najbliższych tygodniach. DreamHack Masters Malmö będzie drugim i ostatnim turniejem z tej serii w tym roku. Pierwszy natomiast odbędzie się już niebawem, bo pod koniec maja w Dallas.

https://twitter.com/DreamHackCSGO/status/1118053817810026497