Respawn.pl

Dreamteam EliGe-a! Amerykanin ujawnił swój wymarzony zespół CS:GO

Autor: Marcin Kapusta

Jeden z najlepszych amerykańskich graczy i wieloletni zawodnik Teamu Liquid, Jonathan “EliGe” Jablonowski zaprezentował swój wymarzony CS-owy dreamteam!

Portal betway esports regularnie publikuje serię filmików, w których profesjonalni gracze CS:GO prezentują swój dreamteam. Było już wiele znanych osobistości, w tym m.in. Kenny “kennyS” Schrub, Valdemar “valde” Bjørn Vangså, Ołeksandr “s1mple” Kostyliev czy też Peter “dupreeh” Rasmussen. Tym razem swoją wymarzoną piątkę ujawnił wieloletni zawodnik Teamu Liquid, Jonathan “EliGe” Jablonowski.

Amerykanin rozpoczął budowanie zespołu od wskazania gwiazdora Natus Vincere, Ołeksandra “s1mple’a” Kostylieva. Swój wybór uargumentował faktem, iż Ukrainiec jest obecnie najlepszym graczem na scenie. Pozycję lurkera pełniliby Sergey “Ax1Le” Rykhtorov oraz Kaike “KSCERATO” Cerato, odpowiednio reprezentanci Cloud9 i FURII Esports. W riflera wcieliłby się teammate s1mple’a, Denis “electroNic” Sharipov. Wybór prowadzącego padł na obecnego IGL-a FaZe Clanu, Finna “karrigana” Andersena.

Dreamteam EliGe’a prezentuje się następująco:

  • Ukraine Ołeksandr “s1mple” Kostyliev (snajper)
  • Russia Sergey “Ax1Le” Rykhtorov (lurker)
  • Brazil Kaike “KSCERATO” Cerato (lurker)
  • Russia Denis “electroNic” Sharipov (rifler)
  • Denmark Finn “karrigan” Andersen (IGL)

Należy pamiętać, że koncepcja dreamteamu to swoiste wróżenie z fusów. Mocny skład na papierze nie zawsze upoważnia do osiągania niesamowitych wyników, o czym przekonało się już kilka organizacji. Dlaczego dobieranie najlepszych graczy jest czystym teoretyzowaniem? Sprowadza się do tego kilka czynników, w tym m.in. relacje między zawodnikami, podejście i styl gry czy też motywacja.