Respawn.pl

Strona główna » Drop do WarZone za oglądanie streamerów na Twitch!

Drop do WarZone za oglądanie streamerów na Twitch!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Jeśli połączysz swoje konto Twitch z kontem Call of Duty i battle.net to możesz zdobyć trochę łupu do Call of Duty: Warzone. Oczywiście tylko w wypadku jak dany streamer uruchomił taką opcję. W tym newsie przedstawimy co i jak, aby taki drop otrzymać!

Za oglądanie przez jedną godzinę otrzymamy złoty emblemat “airborne commander”. Oglądanie przez dwie godziny sprawi, że do naszego ekwipunku trafi token na podwójne zdobywanie doświadczenia. Natomiast za trzy godziny oglądania otrzymacie blueprint do broni MP7 o nazwie “cataclysmic”.

Co zrobić, aby zdobyć drop?

Krok pierwszy: posiadaj konto Call of Duty

Rejestracja konta Call of Duty jest stosunkowo prostym procesem. Zarejestruj się tutaj. Jeśli masz już konto to pomiń ten punkt.

Krok drugi: Połączenie kont

Kiedy już będziesz miał konto Call of Duty, podłącz je do swojego konta na Twitchu. W tym celu udaj się tutaj i połącz swoje konto COD z kontem Twitch.

Dodatkowo warto połączyć konto battle.net z kontem na Twitch. W tym celu udaj się tutaj i połącz swoje konto battle.net z kontem Twitch.

Krok trzeci: oglądaj zweryfikowanego streamera

W tym kroku musisz tylko oglądać zweryfikowanego streamera na Twitch. Kto jest zweryfikowany? M.in. izakooo. Natomiast poniżej screen, który przedstawia jak sprawdzić kto jest zweryfikowany.

Krok czwarty: sprawdź, czy zdobyłeś dropa!

Wystarczy wyświetlić powiadomienia na Twitch i sprawdzić, czy otrzymaliśmy drop.