Respawn.pl

Druga drużyna FUT Centurions już dostępna w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik
FUT Centurions FIFA 23

W FIFA Ultimate Team pojawiła się druga drużyna promocyjna FUT Centurions. Do paczek trafiły nowe karty, a w SBC i zadaniach pojawiły się nowe wyzwania.

Już za nieco ponad tydzień rozpocznie event Team Of The Year. Jednak zanim na dobre wkręcimy się w hype na drużynę TOTY, to czeka nas drugi tydzień promocji FUT Centurions, który wystartował w piątek o godzinie 19:00. Karty z pierwszej drużyny zniknęły z paczek, a zastąpiła je druga drużyna.

CZYTAJ TAKŻE: FIFA 23: Pojawią się nowe ikony związane z TOTY?

Świetny Salah, powrót Ibry

W niej znalazło się kilka ciekawych kart, a wśród nich wyróżnić trzeba przede wszystkim Mohameda Salaha, ocenionego aż na 93. Świetnie wygląda również karta Zlatana Ibrahimovicia, na której Szwed ma 90 punktów oceny ogólnej i aż 90 tempa. Jego karta FUT Centurion jest bliźniaczo podobna do karty flashback Szweda z FIFY 19 która stała się jedną z legend trybu Ultimate Team.

Dalej mamy m.in. Marco Verrattiego, ocenionego na 89, Marco Reusa na 88 czy Freda z oceną 87. Pełen skład drugiego składu Centurionów możecie zobaczyć poniżej.

SBC i zadania tygodniowe

W wyzwaniach budowania składu zdobyć możemy Declana Rice’a w wersji FUT Centurions. Anglik został na niej oceniony na 87 i ma aż pięć statystyk ocenionych powyżej 80. Za wyzwanie o gracza West Hamu zapłacić musimy ok. 115 tysięcy monet.

Z kolei w zadaniach tygodniowych pojawił się Domenico Berardi, również oceniony na 87. Na jego zdobycie gracze mają siedem dni.

Zdjęcie