Respawn.pl

Drugi dzień turnieju w Dubaju. Zespół Snaxa powalczy o pozostanie w rozgrywkach

Autor: Filip Woszczek
Snax

Przed nami drugi dzień rozgrywek w ramach turnieju BetBoom Dacha 2023. W grupie B swoje pierwsze spotkania rozegrają Astralis, Virtus.pro, FURIA oraz Spirit. Janusz “Snax” Pogorzelski powalczy dziś w meczu eliminacyjnym po wczorajszej porażce przeciwko Cloud9.

Pierwszy test dla nowego Astralis

Pierwsze ze starć będzie testem dla nowo powstałego składu Astralis, który przyjął pod swoje skrzydła Martina “stavn” Lunda i Jakoba “jabbi” Nygaarda. Bedzie to dla nich pierwsze oficjalne spotkanie od podpisania nowych zawodników w dniu 24 listopada. Naprzeciw nich stanie ekipa Virtus.pro, która pod koniec ubiegłego miesiąca zakończyła turniej ESL Challenger Jönköping na półfinale, ulegając drużynie Monte.

Drugi mecz grupy B prezentuje pojedynek FURIA kontra Spirit. Brazylijczycy niedawno zaliczyli duży progres, po tym jak udało im się zwyciężyć w finale Elisa Masters Espoo przeciwko Apeks wynikiem 3-1. Dziś będą chcieli kontynuować dobrą passę, aczkolwiek Spirit również prezentuje się nienajgorzej, czego dowodem jest seria pięciu wygranych spotkań z rzędu.

Snax z ostatnią szansą

Na sam koniec wisienka na torcie, czyli kolejne zmagania drużyny Janusza “Snax” Pogorzelskiego. Tym razem ekipa GamerLegion stoi na skraju eliminacji z turnieju, po tym jak zaliczyli oni porażkę do zera przeciwko Cloud9 w pierwszym spotkaniu. Po drugiej stronie stoi BetBoom, które także nie poradziło sobie zbyt dobrze w meczu otwierającymm uznając wyższość MIBR. Warto wspomnieć, że suma zebranych rund nie przekroczyła sześciu, co pozostawia wiele do życzenia w kontekście formy zespołu.

Harmonogram spotkań:

Środa

9:55 Astralis astralis vs. Virtus.pro Virtus.pro
13:25 FURIA fir vs. sp Spirit
16:55 GamerLegion GamerLegion vs. BetBoom BetBoom

Transmisje ze spotkań w języku angielskim będzie można obejrzeć na kanale fissure_cs_eng. Po więcej informacji o turnieju BetBoom Dacha 2023 zapraszamy do naszej dedykowanej relacji.