Respawn.pl

Drugi dzień BLAST World Final. Drużyny TaZa i NEO z szansą na półfinał

Autor: Filip Woszczek
TaZ

Drugi dzień rozgrywek w ramach BLAST Premier World Final 2023 rozstrzygnie, które dwie drużyny pożegnają się dziś z turniejem. Blisko eliminacji są dycha i kuben (ENCE) oraz siuhy (MOUZ).

Z racji, że ENCE nie poradziło sobie w pierwszym dniu ulegając ekipie Cloud9 do zera, dziś będzie musiało powalczyć o pozostanie w turnieju. Naprzeciw nich stanie Natus Vincere, które również nie ugrało ani jednej mapy w spotkaniu z Vitality.

W grupie A to właśnie Golden Hornets i zespół Kirilla “Boombl4” Mikhailova zaprezentowali najlepszą formę, więc dziś spróbują swoich sił w walce o bezpośredni awans do półfinału. Później zobaczymy kolejny mecz eliminacyjny, w którym drużyny Heroic oraz MOUZ będą starały się udowodnić kto zasługuje na kontynuowanie przygody na turnieju.

Na sam koniec wisienka na torcie, czyli FaZe kontra G2. Zespół prowadzony przez Finna “karrigan” Andersena wrócił na zwycięską ścieżkę, po tym jak sprawnie poradził sobie z Heroic w pierwszym dniu. Mimo utraty ważnego zawodnika, ekipa G2 poradziła sobie z MOUZ, lecz dziś zadanie wydaje się nieco trudniejsze.

Harmonogram spotkań:

7:00ENCEencvs.navNatus Vincere
10:00Cloud9c9vs.vvVitality
13:00Heroicheroicvs.Untitled 1MOUZ
16:00FaZefazvs.g2G2

Polską transmisję światowych finałów BLAST Premier realizuje zespół GX Studio (Fantasyexpo) i wraz partnerami – logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki zapraszają na dużą dawkę emocji związanych z najlepszym Counter-Strike 2 na świecie. Transmisję w języku polskim można oglądać na kanale Twitch – Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Natomiast relacje i najnowsze wyniki z BLAST Premier World Final można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!