Respawn.pl

Drugi Polak dołącza do Teamu Heretics

Autor: Aleksander Kurcoń

Dywizja Valoranta Teamu Heretics powitała drugiego polskiego gracza. To Sebastian “snikk” Kamiński, który 19 kwietnia dołączył do zespołu.

Populacja Polaków w Teamie Heretics zwiększa się. Po podpisaniu kontraktu z Grzegorzem “GRUBINHO” Ryczkiem, przyszła pora na drugiego gracza znad Wisły – Sebastiana “snikk” Kamińskiego. 24-latek w przeszłości występował w takich drużynach jak Chakalaka, Illuminar Gaming, ponownie Chakalaka i na końcu Anonymo Esports. Z ostatnią organizacją był związany najdłużej, bo prawie pół roku. Największym sukcesem było zwycięstwo na VRL 2022 East: Surge Stage 1.

Co ciekawe jego obecny partner – GRUBINHO – podczas finału Surge Stage znajdował się po drugiej stronie serwera – w Awarii, która zajęła ostatecznie drugie miejsce. Obaj Polacy mieli jednak okazję grać ze sobą na początku 2021 roku – w barwach Chakalaki i Illuminar Gaming. Jesienią ich drogi się rozeszły, ale ponownie się schodzą. Tym razem za granicą w barwach Teamu Heretics. Tym samym hiszpański skład jest już w komplecie i prezentuje się następująco:

  • mini flag icon of Spain Christian Garcia “lowel” Antoran
  • mini flag icon of Spain Mario “PoPiFresH” Gonzalez
  • mini flag icon of France Wassim “keloqz” Cista
  • mini flag icon of Poland Grzegorz “GRUBINHO” Ryczko
  • mini flag icon of Poland Sebastian “snikk” Kamiński