Respawn.pl

Strona główna » Drużyna TOTS Eredivisie dostępna w paczkach w FIFA 23!

Drużyna TOTS Eredivisie dostępna w paczkach w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik
TOTS Eredivisie

W piątek wieczorem w FIFA 23 wystartowała długo wyczekiwana promocja Team Of The Season! Do gry trafiły karty nie tylko z drużyny TOTS Społeczności, ale też i Drużyna Sezonu holenderskiej Eredivisie!

Promocja Team Of The Season w FIFA 23 Ultimate Team wystartowała w piątek o godzinie 19:00. W grze pojawiły się dwie pierwsze drużyny TOTSSpołeczności i Eredivisie. O składzie drużyny Społeczności możecie przeczytać w tym artykule.

Drużyna TOTS Eredivisie

Równolegle z kartami TOTS Społeczności, w paczkach dostępne są także karty z drużyny sezonu holenderskiej Eredivisie. Jest ich łącznie osiem, a wśród nich znaleźli się Xavi Simons, Dusan Tadić, Stephen Bergwijn, Lutsharel Geertruida czy Mohamed Kudus. Pełny skład drużyny sezonu Eredivisie możecie zobaczyć poniżej:

W wyzwaniach tygodniowych do odblokowania jest karta TOTS Davida Hancko z Feyenoordu Rotterdam. Słowacki obrońca został na niej oceniony na 88 punktów oceny ogólnej, a do tego wykonując wyzwania o jego kartę możemy zdobyć dodatkowe PD do nowego sezonu wyzwań.

Fot. EA Sports

Drużyna Sezonu Eredivisie będzie dostępna w paczkach razem z drużyną Społeczności do piątku 5 maja do godziny 19:00. Karty Team Of The Season Eredivisie można trafić również w nagrodach za FUT Champions.