Respawn.pl

Drużyna tygodnia powraca do FIFA 23! Kto znalazł się w pierwszym TOTW w 2023 roku?

Autor: Maks Bartosik

Do FIFA Ultimate Team po ponad miesiącu przerwy powróciła drużyna tygodnia. Jakie karty znalazły się w nowym TOTW? Sprawdźmy!

Na czas trwania mistrzostw świata w Katarze, EA zdecydowało się zawiesić wydawanie nowych drużyn tygodnia. Teraz, gdy do gry powróciła już większość najlepszych lig na świecie, drużyny TOTW ponownie będą pojawiać się w FIFA Ultimate Team. Przed chwilą w grze pojawiła się pierwsza pomundialowa drużyna tygodnia, w której znalazło się kilka ciekawych kart.

Nową drużynę tygodnia otwiera Martin Odegaard, oceniony na 88. Zaraz za nim znaleźli się Antoine Griezmann, Mehdi Taremi i Douglas Luiz, wszyscy ocenieni na 87. Taremi i Luiz zostali zresztą wyróżnieni gwiazdką przez EA i otrzymali większy upgrade.

Ciekawie prezentuje się również karta Luisa Opendy, oceniona na 85. Klubowy kolega Przemysława Frankowskiego na swojej drugiej karcie in-form ma tempo ocenione aż na 98, co w połączeniu z 85 punktami strzałów i dryblingu może dać nam niezłego superzmiennika. Warta uwagi jest także karta Luke’a Shawa. Nominalny lewy obrońca Manchesteru United otrzymał kartę in-form na pozycji środkowego obrońcy.

Całą drużynę tygodnia numer 10 znajdziecie poniżej:

FlpZAKgXwAkYIUg?format=jpg&name=medium

Fot. EA

Srebrne Gwiazdy

Srebrną gwiazdą w tym tygodniu został Janis Antiste, który otrzymał kartę Winter Wildcards ocenioną na 74. Oprócz niej, za wykonanie całej grupy otrzymamy także kolejny żeton zimowej wymiany.

Zdjęcie