Respawn.pl

Duety Izaka oraz Jerzego Janowicza awansowały do finałowego dnia Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown

Autor: Michał Maćkowski

O dużym szczęściu mogą mówić dwa polskie duety w Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown. Zespoły Piotra “Izaka” Skowyrskiego i Jerzego Janowicza rzutem na taśmę awansowały do finałowego dnia rozgrywek.

Wczoraj wystartowały rozgrywki w ramach Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown, gdzie na starcie mogliśmy oglądać dwa polskie duety oraz Polkę, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe wszystkim szczęśliwie udało się awansować do drugiego i zarazem ostatniego dnia rozgrywek!

Tak naprawdę o bardzo dużym szczęściu mogą mówić dwa w pełni polskie duety. Piotr “Izak” Skowyrski wraz z Marcinem “Rocketem” Stasiakiem oraz Jerzy Janowicz z Piotrem “Miniuwa” Bronszkiewiczem awansowali do finałowego dnia w ostatnim możliwym momencie. Izak na swojej transmisji sam był nieco zdziwiony, że udało się wywalczyć im awans do kolejnego dnia zmagań. Wyniki z pierwszego dnia zobaczycie tutaj.

Chyba cud nas uratował, że przechodzimy dalej 😀 Jutro faza pucharowa Twitch Rivals w Warzone! GG <3

Opublikowany przez Piotr ‘izak’ Skowyrski Środa, 10 marca 2021

Dzisiaj natomiast przyjdzie nam poznać zwycięzcę kolejnej edycji Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown. Rozgrywki startują już o 18, a gracze walczę o pieniądze z puli nagród wynoszącej 75 000$. Duet, który zwycięży całe zawody otrzyma 20 000$. Rywalizację z perspektywy Izaka możecie oglądać na jego kanale.