Respawn.pl

Dupreeh: Chciałbym, żeby scena zachowywała się bardziej profesjonalnie

Autor: Maks Bartosik

Zwycięzca ostatniego Majora w CS:GO, Dupreeh, zabrał głos w sprawie trwającej obecnie shuffli transferowej. Duńczyk skomentował zachowania leakerów, którzy wyjawiają praktycznie wszystkie możliwe informacje o zmianach.

Dupreeh wrzucił dzisiaj tweeta, w którym wprost napisał, że chciałby, by scena zachowywała się czasami bardziej profesjonalnie. Zauważył, że w ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu leaków o nadchodzących zmianach. Duńczyk określił to nawet mianem absurdalnej liczby leaków i co by nie mówić, ma trochę racji. Zeszły tydzień to tylko potwierdził, gdy w ciągu jednego dnia pojawiało się nawet 5-6 informacji o potencjalnych zmianach, które po kilku godzinach były już potwierdzane.

Dupreeh o scenie CS:GO

Dalej Dupreeh mówi, że jego zdaniem wynika to z tego, że ludzie po prostu nie potrafią zachować choćby odrobiny poufności. Według pięciokrotnego mistrza świata CS:GO, taka sytuacja jest rozczarowującym krokiem w złym kierunku dla całej branży.

Gdy jeden z użytkowników Twittera zauważył, że leaki pojawiają się w każdym sporcie, a scena CS:GO po prostu jeszcze nie widziała takiej shuffli jaka ma miejsce teraz, Dupreeh dodał, że chodzi głównie o to, by nie przekazywać takich informacji ludziom, którzy nie są w to zamieszani