Respawn.pl

Dwie porażki AGO z DreamEaters

Autor: Paweł Wilk

To nie był udany dzień dla reprezentantów AGO Esports. We wtorkowej podwójnej rywalizacji z DreamEaters Polacy odnieśli dwie porażki.

Najpierw gracze rodzimej organizacji spotkali się z Rosjanami w ramach ćwierćfinałowej rywalizacji w drugim sezonie LOOT.BET/CS. Dominik ”GruBy” Świderski i spółka byli faworytami do zwycięstwa i już na Nuke’u (16:9) pokazali, że chcą szybko zapewnić sobie awans do kolejnego etapu. Odpowiedź reprezentantów DreamEaters nie była miażdżąca, ponieważ na Dust2 drużyna wygrała, ale dopiero po dogrywce (19:17). Kluczowy Overpass od samego początku kontrolowany był przez ekipę Vladislava ”Krada” Kravchenki, która zwyciężyła aż 16 do 6.

AGO Esports 1:2 DreamEaters

de_Nuke – 16:9
de_Dust2 – 17:19
de_Overpass – 6:16

Po krótkiej przerwie Polacy i Rosjanie ponownie pojawili się na jednym serwerze, ale już w ramach drugiego sezonu Kalashnikov Cup. Do tej pory obie piątki zanotowały po jednej porażce i zwycięstwie, a z racji obowiązującego systemu szwajcarskiego zostały dopasowane do siebie. W tym przypadku chodziło o spotkanie BO1 na mapie Inferno. W pierwszej połowie kibice oglądali bardzo wyrównaną rywalizację, a minimalną przewagę udało się osiągnąć graczom DreamEaters. Po zmianie stron Rosjanie zmiażdżyli przeciwnika i szybko zapewnili sobie wygraną 16 do 8.

DreamEasters 16:8 AGO Esports (de_Inferno)