Respawn.pl

Dwóch Polaków powalczy o Majora z Dubaju

Autor: Michał Maćkowski

Jak nie drzwiami to oknem Polacy spróbują dostać się na Majora. Filip “tudsoN” Tudev oraz Hubert “Szejn” Światły polecieli do Dubaju, gdzie zagrają otwarte kwalifikacje prowadzące do RMR.

Europejskie i amerykańskie zamknięte kwalifikacje do regionalnych RMR są już za nami, jednak wciąż czekamy na ostatnich uczestników. Wciąż walkę o Majora nie rozpoczęły zespoły z Bliskiego Wschodu, co chcą wykorzystać nasi rodacy.

Z Polski do Dubaju, a następnie do Paryża – tudsoN i Szejn walczą o Majora

Już 22 lutego rozpoczną się otwarte kwalifikacje na Bliskim Wschodzie, gdzie w akcji będziemy mieli okazję oglądać Polaków. Pod nazwą Divine Vendetta oglądać będziemy mogli Filipa “tudsoNa” Tudeva i Huberta “Szejna” Światły, którzy wraz z PokemoN, Lacore i Ejram zagrają otwarte kwalifikacje do azjatyckiego RMR.

To jednak przed Polakami niełatwe wyzwanie. Najpierw Polacy prosto z Dubaju muszą zagrać perfekcyjnie jedyne otwarte kwalifikacje, gdzie do zgarnięcia są cztery miejsce w zamkniętych eliminacjach. Tam natomiast walka toczyć będzie się już o dwa miejsca na azjatyckim RMR, a pewni rywalizacji na w zamkniętym etapie są już między innymi dwie formacje z Republiki Południowej Afryki czy formacja złożona z Libańczyka, dwóch Rosjan i Izraelczyków.