Respawn.pl

Dwóch zawodników Monte wraca do akademii!

Autor: Maks Bartosik
krasnal monte

Kolejna formacja zdecydowała się na zmiany po ESL Pro League. Tym razem mowa o Monte, które postanowiło zmienić dwóch zawodników.

KrasnaL i spółka podczas dziewiętnastego sezonu ESL Pro League występowało w nieco zmienionym składzie. Znalazło się w nim dwóch zawodników akademii ukraińskiej organizacji – Ryu i Gizmy. Występ na Malcie finalnie nie zakończył się wcale tak źle dla Monte, bowiem zajęli 13-16 miejsce i byli blisko awansu do play-offów, jednak to nie powstrzymało nadchodzących zmian w ukraińskim składzie.

Gizmy i Ryu wracają do Monte Gen!

Ukraińska organizacja poinformowała, że Gizmy i Ryu nie będą dalej reprezentować głównego składu Monte. Anglik i Litwin powrócą teraz do akademii, gdzie dalej będą szlifować swoje umiejętności. Według niepotwierdzonych informacji, ten duet w ogóle nie był wcześniej brany pod uwagę przy zmianach w Monte, jednak ze względu na napięte terminy organizacja zdecydowała się przełożyć przebudowę składu na późniejszy termin. Teraz, gdy Monte zakończyło już udział w ESL Pro League S19 i ma dłuższą przerwę od turnieju, ukraińska organizacja będzie mogła w pełni skupić się na budowie nowego składu.

Aktualnie główny skład Monte prezentuje się następująco:

Ukraine Volodymyr “⁠Woro2k⁠” Veletniuk
Ukraine Sergiy “⁠DemQQ⁠” Demchenko
Poland Szymon “⁠kRaSnaL⁠” Mrozek

Ukraine Sergey “⁠lmbt⁠” Bezhanov (trener)

Natomiast skład akademii wygląda tak:

Latvia Roberts “⁠shield⁠” Tipsis
Ukraine Vladyslav “⁠leen⁠” Stepanov
Belgium Roman “⁠n0te⁠” Hamze
Lithuania Gytis “⁠ryu⁠” Glušauskas
United Kingdom Jack “⁠Gizmy⁠” von Spreckelsen

Ukraine Ivan “⁠AiyvaN⁠” Semenets (trener)