Respawn.pl

Dwóch zawodników na testach w MASONIC!

Autor: Maks Bartosik

Szufla na europejskiej scenie CS:GO wydaje się nie mieć końca. Dzisiaj duńska organizacja MASONIC poinformowała, że obecnie testuje dwóch zawodników.

W połowie grudnia MASONIC straciło dwóch graczy – Antona “notaN” Pedersena oraz Christiana Møss “Buzz” Andersena, który dołączył do Astralis. Od tamtego momentu w składzie duńskiej formacji pozostawała tylko trójka graczy – j3nsyy, Anlelele oraz Tauson. Wraz z końcem pierwszego tygodnia nowego roku, organizacja ogłosiła, że obecnie testuje dwóch zawodników, którzy mają załatać dziury po notaNie i Buzzie.

Tą dwójką są Andreas “kiR” Kirstein oraz Mads “vester” Vestergaard. kiRa można kojarzyć przede wszystkim z występów dla Tricked Esport, w którym Duńczyk występował od grudnia 2020 roku aż do maja ubiegłego roku, gdy został odsunięty od zespołu. Wraz z początkiem czerwca 2022 ostatecznie opuścił organizację i od tamtego momentu pozostawał bez klubu.

Z kolei vester to 20-letni zawodnik, który swego czasu występował w akademii Astralis. Opuścił ją w listopadzie 2021 roku, gdy przeniósł się do Alpha Gaming, skąd po pół roku przeszedł do Sashi Esport.

Aktualny skład MASONIC prezentuje się następująco:

Theis “j3nsyy” Jensen

Anton “Anlelele” Huyhn

Sebastian Tauson “Tauson” Lindelof

Andreas “kiR” Kirstein (testowany)

Mads “vester” Vestergaard (testowany)