Respawn.pl

Strona główna » Dwóch zawodników opuszcza Nemiga Gaming

Dwóch zawodników opuszcza Nemiga Gaming

Autor: Maks Bartosik

Białoruska organizacja Nemiga Gaming poinformowała, że w tym tygodniu z zespołem pożegnała się dwójka zawodników. Mowa o Stanislavie “fostar” Ostashevskyim oraz Rassimie “Jyo” Valijevie.

Nemiga Gaming w dalszym ciągu poszukuje stabilizacji. W sierpniu stworzono nowy zespół złożony z trójki zawodników odsuniętych wcześniej od zespołu i dwóch nowych nabytków, jednak to również nie pomogło. Jyo i spółka byli co prawda blisko awansu do najlepszej ósemki trzeciej tury otwartych kwalifikacji do RMR, jednak na swojej drodze spotkali Entropiq z którym przegrali. Po nieudanej walce o awans na RMR, Nemiga była w stanie zakwalifikować się do turnieju CCT North Europe Series #1. Ten zakończyli na miejscach 9-16, odpadając po porażce z portugalskim SAW. Brak zadowalających wyników spowodował, że włodarze po raz kolejny postanowili przebudować skład.

Najpierw, bo w poniedziałek Nemigę opuścił Jyo, któremu wygasł kontrakt i nie zdecydowano się na jego przedłużenie. Dzień później, 8 listopada ogłoszono odejście fostara, który z Nemigą był związany od sierpnia tego roku, gdy stał się jednym z elementów nowo zbudowanego składu.

Obecnie w szeregach Nemiga Gaming pozostało trzech zawodników oraz trener:

Russia Andrey “⁠BELCHONOKK⁠ Yasinskiy
Russia Artem “⁠iDISBALANCE⁠ Egorov
Belarus Aliaksandr “⁠1eeR⁠ Nahorny

Belarus Yuriy “⁠keep3r⁠ Mikulchik (Trener)