Respawn.pl

Dycha i hades zagrają w drugiej edycji Pinnacle Cup!

Autor: Marcin Kapusta

Ogłoszono szczegóły drugiej edycji Pinnacle Cup. W turnieju zagra m.in. Entropiq, MIBR oraz ENCE Pawła “Dychy” Dychy i Olka “hadesa” Miśkiewicza. 

Relog Media zorganizuje drugi turniej z cyklu Pinnacle Cup. Format pozostaje niezmienny od pierwszej odsłony, którą w marcu wygrało Gambit Esports. Rozgrywki rozpoczną się od fazy grupowej, zaplanowanej na 28-29 czerwca. Najlepsze drużyny otrzymają slota w etapie szwajcarskim, który będzie bezpośrednią areną walk o play-offy.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić drugie wydarzenie z serii Pinnacle Cup, po sukcesie naszego inauguracyjnego turnieju na wiosnę. Sukces ten jest świadectwem niestrudzonych wysiłków zespołu i naszych partnerów w tworzeniu niezrównanych wrażeń dla fanów, które wzmacniają relacje Pinnacle z społecznością esportową. Nasze zaangażowanie jest kolejnym dowodem na to, że mamy ambicję, aby zwiększać wartość naszych produktów we współpracy z GRID i Relog Media.” – przyznał CEO Pinnacle, Paris Smith.

Bezpośrednie zaproszenia do fazy grupowej zgarnęły m.in. SHARKS eSports, HYENAS Markusa “Kjaerbyego” Kjaerbyego, Nordavind, ALTERNATE aTTaX czy też Lyngby Vikings. Nie zabraknie także generacji młodych graczy w postaci akademii Teamu Spirit, NiP-u oraz Natus Vincere. Z kolei w kolejnym etapie do akcji wkroczy ENCE z Pawłem “Dychą” Dychą i Olkiem “hadesem” Miśkiewiczem na pokładzie. Ekipa Polaków będzie musiała stawić czoła takim zespołom, jak Entropiq, MIBR, HAVU Gaming, DBL PONEY czy SINNERS eSports.

Obecna lista uczestników Pinnacle Cup II prezentuje się następująco:

Faza grupowa (28-29 czerwca)
🇧🇷 SHARKS eSports🇪🇺 Nordavind🇷🇺 VP.Prodigy🇰🇿 100PG
🇺🇦 NAVI Junior🇸🇪 Young Ninajs🇫🇮 KOVA Esport🇬🇧 Chetz
🇩🇰 Lyngby Vikings🇸🇪 GamerLegion🇷🇺 1WIN🇩🇰 HYENAS
🇩🇰 AGF Esport🇷🇺 Spirit Academy🇩🇪 ALTERNATE aTTaXTBD
Faza szwajcarska (1-13 lipca)
🇪🇺 ENCE eSports🇬🇧 Endpoint🇧🇬 Team Fiend🇧🇷 MIBR
🇧🇷 TeamONE🇷🇺 Entropiq🇫🇮 HAVU Gaming🇫🇷 DBL PONEY
🇨🇿 SINNERS eSportsTBDTBDTBD

Druga edycja Pinnacle Cup odbędzie się w dniach 28 czerwca-16 lipca i zaoferuje uczestnikom pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów. Triumfator zainkasuje 80% tej kwoty.