Respawn.pl

dycha kontra mantuu – czas na pierwszy półfinał BLAST Premier Fall Showdown!

Autor: Michał Maćkowski

Jest dwóch, a zostanie tylko jeden. Czas na pierwszy półfinał w ramach BLAST Premier Fall Showdown, gdzie zobaczymy ENCE w składzie z Pawłem “dycha” Dycha oraz BIG z Mateuszem “mantuu” Wiśniewskim.

dycha kontra mantuu w pierwszym półfinale BLAST Premier Showdown

Łącznie w rozgrywkach mieliśmy ośmiu Polaków, ale w tym momencie zostało tylko dwóch. 9INE i OG z Maciejem “F1KU” Miklasem odpadli na etapie ćwierćfinałów, czyli na pierwszym etapie rozgrywek. W turnieju pozostało już tylko dwóch naszych rodaków, którzy dzisiaj zmierzą się miedzy sobą.

Jako pierwsi do półfinału awansowali gracze BIG. Niemiecki zespół z Polakiem w składzie pokonała w ćwierćfinale właśnie 9INE wynikiem dwa do zera. Natomiast ENCE w składzie z Pawłem “dycha” Dycha także bez przegranej mapy rozprawili się ze szwedzkim Alliance.

Dzisiaj przyszła na pierwszy półfinał z udziałem dwóch ostatnich Polaków. Jednak do finału, gdzie walka toczyć będzie się o ostatnie miejsce na jesiennych finałach BLAST Premier. Jedno jest pewne – jeden z naszych rodaków powalczy o wyjazd na finały do Abu Zabi, czyli stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

ENCE vs BIG – 15:00 (BO3)

BLAST Premier Fall Showdown na ekrany powróci już jutro z pierwszym półfinałem. W nim zobaczymy ENCE oraz BIG. Partnerami polskiej transmisji z BLAST Premier Fall Showdown są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Hellcase oraz Grześki. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata! Transmisję w języku polskim będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale Piotra “Izak” Skowyrskiego, a przygotuje ją zespół GX_Studio. Wraz z nim ekipę komentatorską stworzą Piotr “Duman” Dumanowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Olaf “Szeregowy” Ostrowski oraz Kuba “Kubik” Kubiak.

Materiał powstał przy współpracy z WE’RE Fantasy!