Respawn.pl

Dycha odchodzi z ARCY!

Autor: Michał Maćkowski

Dość niespodziewana zmiana w drużynie ARCY. Dzisiaj za pośrednictwem Twittera Paweł “Dycha” Dycha oświadczył, że rozstaję się z zespołem!

Paweł “Dycha” Dycha dołączył do drużyny Wiktora “TaZa” Wojtasa jeszcze pod barwami Team’u Kinguin. Jednak dziś Paweł oznajmił, że żegna się ze swoją dotychczasową ekipą i czeka na kolejne wyzwania. Warto zaznaczyć, że Paweł w ostatnim czasie był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników w drużynie, co pokazują m.in. jego statystyki w zakończonym sezonie ESL MP.

Nie ma co ukrywać, że ostatnie tygodnie nie były najlepsze w wykonaniu polskiego zespołu. Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka końcem października zakończyli współpracę z Codewise Gaming, co spowodowało pożegnaniem się z organizacją Aristocracy. Z tego powodu zawodnicy postanowili grać pod nazwą ARCY. Do tego drużynie nie poszło najlepiej podczas ESL Mistrzostw Polski, gdzie w półfinale lepsi okazali się reprezentanci x-kom AGO.

Jak widzimy polski zespół nawiedził kolejny duży problem. Z ARCY odszedł Paweł “Dycha” Dycha, który napisał na swoim Twitterze, że teraz chce się skupić na graniu FPL’a i streamingu, oczekując na nowe propozycje. Na ten moment nie wiemy, kto załata dziurę po młodym utalentowanym zawodniku.


Aktualny skład ARCY:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Mikołaj “mouz” Karolewski
  • Karol “rallen” Rodowicz
  • Jacek “minise” Jeziak
  • Mariusz “Loord” Cybulski (trener)