Respawn.pl

DYCHA PRZEDŁUŻYŁ KONTRAKT Z ENCE!

Autor: Maks Bartosik

Mamy pierwsze dobre wieści tego wieczora! Dycha ogłosił przed chwilą przedłużenie kontraktu z ENCE!

Ten wieczór w całej Polsce kojarzy się tylko z jednym – meczem ENCE na IEM Katowice 2024. Ten rozpocznie się za niecały kwadrans, a obecnie trwają przygotowania. W ich programie był m.in. wywiad z Dychą, który zdradził bardzo ważną informację!

Dycha zostaje w ENCE!

W wywiadzie Dycha powiedział, że ma coś ciekawego do ogłoszenia. Jak się okazało, Paweł przedłużył swój kontrakt z ENCE o kolejne dwa lata. Jego obecna umowa wygasała w tym roku, a przedłużenie kontraktu może oznaczać, że polski skład ENCE zostanie na dłużej!

Na oficjalnej stronie ENCE możemy przeczytać słowa Dychy, który skomentował przedłużenie kontraktu z fińską organizacją. Paweł wspomina, że jest jej członkiem już ponad trzy lata i odniósł z nią kilka sukcesów, w tym awans do Play-Offów IEM Katowice 2024

Kiedy dołączyłem do ENCE, wiedziałem, że możemy wiele osiągnąć i że bardzo się rozwinę jako zawodnik. Od pierwszego meczu minęły ponad 3 lata. Wiele się wydarzyło przez ten okres, zmienił się także skład, ale nadal w nim jestem, co mnie cieszy. Jestem częścią tej organizacji i chcę ją dalej budować. Były mniejsze i większe sukcesy jak IEM Dallas, a teraz wymarzony awans do Spodka. Przedłużenie kontraktu było dla mnie pewnym posunięciem. Idziemy po więcej!”