Respawn.pl

dycha w półfinale ESL Pro League; Przed ENCE walka o wielki finał!

Autor: Michał Maćkowski

Ważny dzień przed zawodnikami ENCE. Ekipa Pawła “dychy” Dychy po wyeliminowaniu w fazie pucharowej G2 i Vitality, zagra dzisiaj o wielki finał ESL Pro League.

Dobrą formę złapali zawodnicy ENCE w siedemnastym sezonie ESL Pro League i można nieco określić drużynę Polaka małą niespodzianką. Już dzisiaj europejska formacja zagra w półfinale, gdzie powalczy z Cloud9.

ENCE vs Cloud9 o finał ESL Pro League

Pozostały trzy mecze siedemnastego sezonu ESL Pro League, które małymi krokami dobiega końca. To jednak Polacy wciąż mają komu kibicować, bo dzisiaj w półfinale zespół Pawła “Dychy” Dychy zagra o finał całych rozgrywek. To jednak zadanie nie będzie najłatwiejsze, bo po drugiej stronie staną gracze Cloud9.

Jak do tej pory ENCE zaskakiwało kibiców, bowiem bardzo dobrze spisuje się na tle teoretycznie mocniejszych ekip. Zespół Polaka w fazie pucharowej zdążył wysłać już do domu reprezentantów G2 oraz Vitality. Dzisiaj z pewnością ma ochotę to samo zrobić z Cloud9, które w play-offach zagrało do tej pory jeden mecz i wyeliminowało MOUZ.

FaZe konta NaVi w drugim półfinale

To nie tylko ENCE i Cloud9 będą dzisiaj żyć kibice CS:GO z całego świata. W drugim półfinale czeka nas prawdziwe starcie tytanów z udziałem FaZe i Natus Vincere. Do tej pory NaVi w play-offach wygrało z 00NATION, Outsiders oraz ku zaskoczeniu wyeliminowało Heroic.  Natomiast europejska formacja na swojej drodze pokonała FURIĘ oraz wielką niespodziankę rozgrywek, czyli FORZE.

Harmonogram spotkań na dziś

  • ENCE vs Cloud9 – 15:30
  • FaZe vs Natus Vincere – 19:30

Wszystkie spotkania w półfinale ESL Pro League odbędą się w systemie BO3, a transmisje z nich możecie oglądać z polskim komentarzem na kanale ESL TV.