Respawn.pl

dycha zagra dziś o miejsce na Majorze

Autor: Filip Woszczek
dycha ENCE

Drugie europejskie kwalifikacje w ramach BLAST.tv Major Paris 2023 zbliżają się ku końcowi. Przed Pawłem “dychą” Dychą niełatwe zadanie, ponieważ w meczu o awans na turniej jego drużyna zmierzy się z Cloud9.

Już na sam start dzisiejszego poranka zobaczymy mecz niemieckiego składu BIG, który po przegranej przeciwko Vitality będzie próbował wywalczyć awans w starciu z Ninjas in Pyjamas. Ekipa Aleksiego “Aleksib” Virolainena dobrze poradziła sobie ostatnio z Astralis, wygrywając dość gładko po dwóch mapach.

W tym samym czasie rozegra się pojedynek dwóch drużyn z regionu CIS. Aurora będzie chciało kontynuować dobrą passę po wymęczonym zwycięstwie przeciwko Eternal Fire, natomiast FORZE postara się poprawić błędy po ostatnim pojedynku z Monte, w którym nie pokazali zbyt wiele, jeśli mowa o pozytywnych aspektach.

Kolejna para spotkań prezentuje się zdecydowanie ciekawiej. ENCE, w skład którego wchodzi polski zawodnik Paweł “dycha” Dycha, powalczy dziś o awans do fazy Pretendentów Majora. Naprzeciw nich stoi Cloud9, którego forma w tych kwalifikacjach jest mocno w kratkę. Ostatnie z dzisiejszych spotkań to swego rodzaju klasyk, a mowa o meczu G2 vs. Vitality. Zarówno pierwsza, jak i druga drużyna zagwarantowały sobie już udział na Majorze w Paryżu, natomiast stawką tego spotkania będzie faza Legend. Wygrany tego pojedynku będzie musiał stoczyć jeszcze jeden bój kolejnego dnia przeciwko Monte, by pominąć pierwszy etap turnieju.

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR B znajdziecie w naszej dedykowanej relacji.

Harmonogram spotkań:

10:00BIGbbvs.niNinjas in Pyjamas
10:00Auroraauroravs.FORZEFORZE
13:45Cloud9c9vs.encENCE
13:45G2g2vs.vvVitality

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.