Respawn.pl

Dying Light w edycji Enhanced za darmo!

Autor: Michał Maćkowski
Dying Light

Jedna z najlepszych gier polskiego studia za darmo. Pierwsza odsłona Dying Light w edycji Enhanced przez tydzień do odebrania za darmo! 

EPIC Games Store wrzuciło prawdziwą perełkę dla fanów zombie i studia Techland. Przez najbliższy tydzień za darmo do swoich kont przypisać można Dying Light w wersji Enhanced, co skusić powinno nawet posiadaczy podstawowej wersji gry.

Dying Light za darmo! 

EPIC Games Store po długiej ciszy i rozdawaniu niszowych gier, zdecydowała się przypomnieć o osobie graczom. Platforma postanowiła bowiem za darmo rozdać pierwszą odsłonę Dying Light od polskiego studia Techland. To jednak co istotne, nie jest to standardowa wersja, a z dodatkiem takim jak THE FOLLOWING.

Trzeba przyznać, że EPIC ponownie zaszalał i co istotne, zainteresuje także posiadaczy podstatrowej odsłony. Dzięki rozdaniu wersji Enhanced gracze oprócz dodatku The Following dodającego nowe tereny, misje i modyfikacje łazików otrzymają także większy i ulepszony świat dzięki wersji Enhanced.

Premiera pierwszej odsłony gry miała miejsce 21 kwietnia 2016 roku i skradła serca wielu fanom postapokaliptycznych przygód. Produkcja polskiego studia Techland zgarnęła wiele nagród i pozytywnych opinii od krytyków i graczy. Co ważne, gra otrzymała już drugą odsłonę, która dostępna jest od 4 lutego 2022 roku.

Gdzie odebrać Dying Light za darmo?

Dying Light Enhanced Edition posiadające DLC i wiele usprawnień do odebrania jest na platformie EPIC Games Store od 06 kwietnia do 13 kwietnia do godziny 17. Aby odeberać tytuł polskiego studia należy posiadać konto na EPIC oraz przypisać grę do swojego konta, aby zachować tytuł na zawsze.