Respawn.pl

Dywizja VALORANTA w OG uzupełnia braki

Autor: Paweł Wilk

W końcówce maja ekipa OG zdecydowała się odsunąć od głównego składu aż trzech zawodników, co było konsekwencją słabych wyników w ostatnich miesiącach. Wczoraj na profilach społecznościowych duńskiej organizacji pojawiła się wiadomość o nowych strzelcach.

OG swoją przygodę z produkcją Riot Games rozpoczęło na początku 2021 roku, podpisując kontrakty ze składem występującym pod nazwą Monkey Business. Niestety europejski miks nie zdołał osiągnąć żadnego godnego uwagi wyniku, co sprawiło, że na ławce rezerwowych znalazła się trójka: Théo “OniBy” Tarlier, Dragan “elllement” Milanović oraz Dylan “aKm” Bignet. Pozostała dwójka – Kevin “TviQ” Lindström i Benjamin “uNKOE” Chevasson – stanęła przed wymagającym zadaniem znalezienia ich następców.

Wybór Szweda oraz Francuza padł na mniej znanych strzelców. W najbliższych turniejach pod tagiem OG oglądać będziemy Harry’ego “DPSA” MacGilla, Nikite “trexxa” Cherednichenko oraz Tomas “Destrian” Linikas. Cała trójka ostatnie miesiące spędzała w różnych europejskich składach. Drużyna otrzymała także wsparcie w postaci nowego trenera i managera – Tanishqa “Tanizhqa” Sabharwala, który w swoim CV ma m.in. pracę w Teamie Heretics.

Aktualny skład VALORANTA w OG prezentuje się następująco:

  • Kevin “TviQ” Lindström
  • Benjamin “uNKOE” Chevasson
  • Harry “DPS” MacGill
  • Nikita “trexx” Cherednichenko
  • Tomas “Destrian” Linikas