Respawn.pl

Strona główna » Dziś odbędzie się specjalne spotkanie w Kanale Sportowym z okazji 10 lat IEM!

Dziś odbędzie się specjalne spotkanie w Kanale Sportowym z okazji 10 lat IEM!

Autor: Krzysztof Sarna

To już dziesięć lat IEM Katowice! Ależ ten czas szybko zleciał. Tak, dzisiaj startujący turniej na Śląsku będzie jednocześnie dziesiątym w historii! Z tej okazji w Kanale Sportowym odbędzie się dziś wyjątkowe spotkanie.

Z pewnością w mediach społecznościowych ESL Polska, czy Intel Extreme Masters mogliście się spotkać z żółtym znakiem “X” na granatowym tle. “X” oczywiście oznacza dziesiątkę, wszak rozpoczynający się właśnie dziś IEM będzie już dziesiątym w Katowicach. Na antenie Kanału Sportowego odbędzie się dziś transmisja na żywo, w której udział wezmę szczególne osoby.

Cały program zostanie poprowadzony przez Michała Pola, który w przeszłości miał okazję odwiedzić Intel Extreme Masters. Dziennikarz sportowy prowadził również HEJT PARKI z udziałem takich osób jak Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowki, Filip “NEO” Kubski, Michał “Carmac” Blicharz, Łukasz “Puki Style” Zygmunciak czy Paweł “delord” Szabla. Tak więc Polowi tematyka sportów elektronicznych obca nie jest.

CZYTAJ TAKŻE: MOUZ NXT w TOP30 rankingu HLTV! Wielki awans MONKE i debiut AzerbejdzanuPL

Co więcej – w dzisiejszym spotkaniu weźmie udział jedna z wymienionych już person, a więc Carmac. Któż inny może powiedzieć więcej na temat samego IEM-u Katowice niż wiceprezes ds. Pro Gamingu w ESL? To właśnie Blicharz w głównej mierze odpowiada za to, co dzieje się Spodku na przełomie lutego i marca każdego roku. 

W studiu pojawi się także Paweł Książek, a więc były redaktor naczelny Weszło Esport, redaktor Cybersportu, PR Manager ESL Polska. Aktualnie jest on Head of Kinguin Esports Performance Center. Warto wspomnieć, że to właśnie w EPC zgromadziło się wiele światowych drużyn, by odbyć bootcamp tuż przed katowickimi zmaganiami.

Trzecim i zarazem ostatnim gościem będzie Fryderyk “Veggie” Kozioł, a więc człowiek orkiestra, jeśli chodzi o polskie League of Legends. 31-latek jest aktualnie Head of Esports w Illuminar Gaming. 

Do Kanału Sportowego na platformie YouTube przeniesiecie się klikając ten odnośnik.