Respawn.pl

Strona główna » E-sportowa pomoc dla Afryki Południowej

E-sportowa pomoc dla Afryki Południowej

Autor: Sergiusz Lelakowski

Stosunkowo niedawno firma Evetech ogłosiła, że ma zamiar zorganizować turniej mający na celu wsparcie rozwoju e-sportu w Afryce Południowej. Dziś za pośrednictwem serwisu HLTV.org dowiadujemy się kolejnych szczegółów dotyczących nadchodzącej imprezy.

Zespoły będą rywalizować o ponad 10 tysięcy dolarów, a wydarzenie będzie miało miejsce w dniach od 26 do 28 sierpnia w Centurion (RPA). O pulę nagród będą walczyć takie drużyny jak: Bravado Gaming, Aperture Gaming, Carbon eSports, czy Energy eSports. Wraz z prestiżem turnieju pojawili się również sponsorzy. Event będzie wspierany przez: Intel, MSI, Ballistix, Steelseries, Level-7 i wiele więcej znanych marek.

“Evetech stara się o najbardziej konkurencyjne ceny na rynku dla swoich produktów. Od naszych dość skromnych początków Evetech wyrosło na komputerowy sklep online numer 1 w naszej branży na terenie RPA.”

“Nie mam wątpliwości, że sierpniowy event zapoczątkuje nie tylko nowe e-sportowe standardy, ale zrewolucjonizuje kształt e-sportu w RPA. Evetech Champions League ma bardzo duży potencjał i wiążemy z nią naszą przyszłość, dlatego prosimy bacznie śledzić jej poczynania, bo ta impreza może zostać zapisana w księdze rekordów.”

Źródło: HLTV.org