Respawn.pl

EA FC 24 – kiedy Web App i pierwszy TOTW? Harmonogram początku Ultimate Team

Autor: Maks Bartosik
EA FC 24

Kiedy dostaniemy dostęp do Web App i kiedy pojawi się pierwsza drużyna tygodnia w EA FC 24? My już wiemy!

Wkraczamy właśnie w ostatni tydzień oczekiwania na premierę EA FC 24, która zaplanowana jest na 22 września. Jednak zanim nadejdzie piątek, będziemy mogli już rozpocząć przygodę z trybem Ultimate Team. Wszystko za pośrednictwem aplikacji internetowej Web App, która pozwala nam z poziomu przeglądarki zarządzać naszym klubem.

Kiedy premiera Web App EA FC 24?

W tym roku Web App wystartuje w środę 20 września. Najprawdopodobniej będzie to o godzinie 19:00, jednak trzeba mieć na uwadze, że co roku start Web Appa powoduje spore przeciążenie serwerów i trochę będzie trzeba poczekać na zalogowanie się do swojego konta. A jak już się to nam uda, to będziemy mogli rozpocząć swoją przygodę z trybem Ultimate Team – otwierać paczki, wykonywać SBC czy układać składy.

Pierwszy TOTW EA FC 24

Wtedy do paczek trafi także pierwsza drużyna tygodnia w EA FC 24. Karty z TOTW 1 będą dostępne tak samo jak Web App, od godziny 19:00 w środę. Nie oznacza to jednak, że od razu otrzymamy paczkę z gwarantowaną kartą in-form za edycję Ultimate – ta zostanie przyznana później.

Natomiast 22 września czeka nas premiera wersji Ultimate. Gracze, którzy mają do niej dostęp, będą mogli grać już od 6 rano. Tego samego dnia wystartuje także pierwsza promocja w EA Sports FC 24MADReady.