Respawn.pl

EA FC 24: Wyciekła baza danych piłkarzy!

Autor: Maks Bartosik
EA FC 24

Na jedenaście dni przed premierą EA FC 24 wyciekła baza danych piłkarzy w trybie Ultimate Team. A to oznacza, że już teraz możemy sprawdzić jak prezentują się poszczególne karty!

EA Sports i leaki to już codzienność, ale ten akurat będzie ciężko przebić. W niedzielę nie wiadomo jakim cudem ktoś uzyskał dostęp do pełnej bazy danych piłkarzy i postanowił się nią podzielić. W ten sposób poznaliśmy statystyki praktycznie wszystkich kart, które będą dostępne w trybie Ultimate Team w EA FC 24!

TOP 10 kart w trybie Ultimate Team w EA FC 24

W najlepszej dziesiątce kart w Ultimate Team znajdziemy same ikony. Najwyżej ocenionym zawodnikiem kolejny rok z rzędu jest Pele, którego karta oceniona jest na 95. Pozostałe dwa miejsca na podium nie uległy zmianie i dalej zajmują je Ronaldo Nazario i Zinedine Zidane, obaj ocenieni na 94. Tuż za podium znalazł się Ronaldinho z kartą ocenioną na 93, a taką samą ocenę mają także Johann Cruyff oraz Mia Hamm – najwyżej oceniona kobieca ikona w grze.

Dalej znajdziemy Ferenca Puskasa, Garrinche, Paolo Maldiniego oraz Birgit Prinzz – druga najwyżej oceniona karta kobiety w EA FC 24. Cała czwórka oceniona została na 92 punkty oceny ogólnej.

obraz 2023 09 11 195954412

Wszystkie karty z bazy danych trybu Ultimate Team EA FC 24 możecie znaleźć pod tym linkiem.