Respawn.pl

EA Sports FC 24 – jak zagrać w nową grę od EA przed premierą?

Autor: Maks Bartosik

Jak zagrać w EA FC 24 przed premierą gry? Jest kilka możliwości! W tym tekście przedstawimy Wam wszystkie opcje, które pozwolą zagrać w EA Sports FC 24 jeszcze przed 29 września!

Do premiery EA FC 24 zostały nieco ponad trzy tygodnie. Jednak jeśli nie chcecie czekać, by zacząć swoją przygodę z nową grą piłkarską spod skrzydeł EA Sports, to jest kilka opcji, które przyśpieszą ten wyczekiwany dzień pierwszego odpalenia EA FC 24.

Edycja Ultimate

Pierwsza z nich to zakupienie EA FC 24 w wersji Ultimate, która oprócz wielu bonusów na start przygody z trybem Ultimate Team, daje nam dostęp do pełnej wersji gry aż na tydzień przed właściwą premierą, czyli 22 września. Jest to co prawda zdecydowanie droższa opcja niż zakup pełnej gry i poczekanie dodatkowego tygodnia, ale jeśli ktoś nie może się doczekać, to zdecydowanie warto.

Ceny EA FC 24 w wersji Ultimate:
  • Playstation/Xbox – 509zł
  • PC – 469.90zł
EA Sports FC 24 PC - Sklep ULTiMA.PL

Fot. EA Sports

EA Play

Druga opcja to doskonale znany graczom abonament EA Play, który pozwala nam uzyskać dostęp do wielu gier produkowanych przez EA Sports. Jak co roku, EA Play pozwala również zagrać przedpremierowo w EA FC 24, jednak jest jeden mały haczyk.

Standardowy abonament EA Play pozwala zagrać jedynie 10 godzin przed premierą gry. Natomiast jeśli chcemy uzyskać pełen dostęp na tydzień przed 29 września, to musimy wykupić wersję PRO abonamentu. Wtedy EA FC 24 będzie dostępne w naszej bibliotece przez cały okres trwania subskrypcji, jednak gdy tylko ona się skończy, utracimy dostęp do gry.

Ceny EA Play:
  • EA Play – 14.99zł miesięcznie
  • EA Play Pro – 59.90zł miesięcznie