Respawn.pl

EG wzmacnia swój drugi skład snajperem Complexity!

Autor: Maks Bartosik

Długo na transfery w wykonaniu Evil Geniuses nie musieliśmy czekać. Zaledwie dzień po odpadnięciu z walki o majora w Paryżu, amerykańska organizacja ogłosiła transfer nowego snajpera, który dołączy do składu EG Black.

Evil Geniuses ze swoimi trzema składami z pewnością jest ewenementem na scenie CS:GO, zwłaszcza, że żaden z tych składów nie jest w stanie odnieść poważniejszego sukcesu. Główny skład amerykańskiej organizacji wczoraj pożegnał się z szansą na występ na majorze w Paryżu, a drugi i trzeci sukcesów również nie świętuje zbyt często. Mimo to, włodarze EG nie załamują się i zdecydowali się na ściągnięcie nowego snajpera, który w domyśle ma być następcą Cerqa, jednak nie do końca.

Czytaj także: Znamy wszystkich uczestników amerykańskiego RMR; Na Majorze nie zagra uczestnik IEM Katowice

Mowa o Paytynie “junior” Johnsonie, który został nowym snajperem Evil Geniuses Black. 22-latek, który został wykupiony z Complexity ma zastąpić w drugim składzie EG Jerrica “wiz” Jianga, którego jakiś czas temu przeniesiono do głównego składu, w którym zajął miejsce wspomnianego wcześniej Cerqa.

junior ostatnie pół roku spędził na ławce rezerwowych w Complexity, a wcześniej występował też w barwach brazylijskiej FURIA. Zaliczył również krótki epizod w Bad News Bears, do którego był wypożyczony z FURII.

Aktualny skład EG Black prezentuje się następująco:

Canada Peter “⁠stanislaw⁠ Jarguz
Canada Colby “⁠Walco⁠ Walsh
🇺🇸 William “⁠RUSH⁠ Wierzba
🇺🇸 Jeorge “⁠Jeorge⁠ Endicott
🇺🇸 Paytyn “⁠junior⁠ Johnson

🇺🇸 Tommy “⁠Axed⁠ Ryan (trener)