Respawn.pl

Ekipa F1KU wygrywa na start IEM Katowice 2023!

Autor: Michał Maćkowski
F1KU

OG start IEM Katowice może zaliczyć do udanych. Ekipa Macieja “F1KU’ Miklasa wygrała pierwsze spotkanie i jest krok od awansu do kolejne fazy. 

Kolejny mecz z udziałem Polaka na IEM Katowice 2023 za nami. Tym razem otrzymaliśmy bardziej wyrównane starcie z udziałem Polaka, który wraz ze swoim zespołem jest o jedno BO3 w kolejnej fazie turnieju.

OG i fnatic z pierwszymi wygranymi!

Kolejna seria spotkań na IEM Katowice 2023 za nami! Tym razem ponownie w akcji mogliśmy ujrzeć Polaka – Macieja “F1KU” Miklasa, który na start rozgrywek może być zadowolony. OG w meczu przeciwko Sprout na Inferno miało bardzo duże problemy, jednak ostatecznie udało się wyjść z meczu zwycięsko. Ekipa Polaka po stronie broniącej wygrała osiem rund, mimo początkowych problemów i przegrania pistoletówki. Zmiana stron znowu przyniosła kibicom bardzo wyrównaną rywalizację, która nie zakończyła się w trzydziestu rundach. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka, w której już zdecydowanie lepsi byli gracze OG, którzy wygrali 19:16.

Nieco wcześniej i pewniej swoje spotkanie wygrali gracze fnatic, którzy bez większych problemów pokonali Evil Geniuses. Spotkanie pomiędzy europejską a amerykańską formacją także rozegrane zostało na Inferno, gdzie Amerykanie mieli duże problemy w ataku. To oczywiście fnatic musiało wykorzystać i wygrało aż dwanaście rund. Po zmianie stron EG próbowało wrócić do meczu, lecz bez większych efektów. Ostatecznie fnatic wygrało 16:8.

OG o awans do głównej fazy turnieju powalczy z fnatic już o 19:30. Więcej informacji o IEM Katowice znajdziecie tutaj.