Respawn.pl

Ekipa Snaxa w niezłej formie rozpoczyna kolejny międzynarodowy turniej

Autor: Michał Maćkowski
Snax, Let us cook

Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego wróciła do rozgrywek internetowych, gdzie na ten moment prezentuje się naprawdę dobrze. Dzisiaj przed Let us cook start w nowym internetowym turnieju.

Polskich drużyn pozostało już ogólnie niewiele, a w internetowych coraz rzadziej możemy je spotkać. W piątek w akcji będziemy mogli obejrzeć tylko i wyłącznie Let us cook, które powróciło do rozgrywek i prezentuje naprawdę dobrą formę.

Snax i spółka rozpoczynają 3 sezon CCT West Europe

Ostatnie dni w wykonaniu Let us cook mogą napawać kibiców optymizmem, bowiem polsko-rumuńska formacja na trzy spotkanie spotkania, wygrała dwa przeciwko Sinner oraz wczoraj z Iron Branch. Jedynie lepsi w ESL Challenger League okazała się akademia Spirit.

Dzisiaj przed Let us cook kolejne wyzwanie i start kolejnego międzynarodowego turnieju. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego zagra bowiem pierwsze spotkanie w trzecim sezonie CCT West Europe. Rywalem polsko-rumuńskiej formacji będą reprezentanci Sangal.

Spotkanie Let us cook zaplanowane jest na godzinę 20:00, a transmisję w języku polskim z tej rywalizacji można oglądać tutaj. W trzecim sezonie CCT West Europe pula nagród wynosi 50 000$.