Respawn.pl

Strona główna » Ekipa WK wystąpi w Hejt Parku!

Ekipa WK wystąpi w Hejt Parku!

Autor: Krzysztof Sarna

Kanału Sportowego oraz Hejt Parku nie trzeba nikomu w żaden sposób przedstawiać. Program ten został już odwiedzony przez wiele osób znanych esportowemu środowisku. Dziś natomiast na antenie KS ujrzymy w zasadzie wszechstronną ekipę, która nie ogranicza się wyłącznie do jednej dziedziny. Mowa tu o ekipie WK.

Dokładnie tak! Ekipa WK zawita do Hejt Parku i to jeszcze dzisiaj! Od godziny 20:00 będzie można podziwiać doskonale znanych światu Internetowemu członków Warszawskiego Koksa. Pieczę nad programem natomiast sprawować będzie Maciej Turski. 

CZYTAJ TAKŻE: Poznaliśmy przeciwnika Murana na HIGH League 5! Można być zaskoczonym

Pomysł na zaproszenie chłopaków z Warszawskiego Koksa właśnie teraz może mieć związek ze zbliżającą się galą Move Federation, której pierwsza gala odbędzie się w nadchodzącą sobotę, 19 listopada. Dobrze przecież wiemy, że Michał “Owca” Owczarzak i spółka wezmą udział w tym wydarzeniu. Na liście ośmiu uczestników plasuje się “Team WK”. 

W kontekście dzisiejszego Hejt Parku natomiast warto wspomnieć, że nie ujrzymy wszystkich ekipowiczów. Na wizji ukaże się Michał “Owca” Owczarzak, Paweł “Ponczek” Sikora oraz Robert “Robur” Orzechowski. Zabraknie Michała “Sakera” Sakowskiego. 

Przypomnijmy, że program wystartuje o godzinie 20:00. Oglądać go można poniżej.